Kontaktní osoby: Ondřej Špalek 777 077 651

Startovné: 1500 Kč (zahrnuje pronájem haly, rozhodčí, ceny)

Časový program turnaje

Časový program:

7:30 Otevření haly

8:00 – 15:30 utkání základní části

15:30 – 17:10 čtvrtfinále a zápasy o konečné umístění týmů, které nepostoupili do play-off

18:00 – 18:50 semifinále

18:50 – 19:15 zápas o 3. Místo

19:15 – 19:40 finále

Základní pravidla:

Počet hráčů: 5 + 1

Pravidla: dle platných pravidel ČFbU s následujícími výjimkami: změna času (viz. hrací doba), kapitán mužstva nemusí být označený páskou, dresy – stačí jednotná trika

Hrací doba: 1x 15 minut, hrubý čas, poslední minuta čistý čas, čase se bude zastavovat pouze při vstřelení branky, vyloučení, zapískání rozhodčích. Týmu je povoleno si vzít oddechový čas.

Rozhodčí: delegování rozhodčí z České florbalové unie

Hrací systém: mužstva rozdělena do 3 skupin po 4 týmech. Do vyřazovací části postoupí první tým tabulky a dále 5 nejlepších týmů ze skupin podle bodů. Postupující týmy do play-off budou nasazeny dle následujícího klíče. Na 1. – 3. místě budou vítězové skupiny (rozhodují body, skóre, vstřelené branky). Na 4. – 8. místě pak ostatní postupující týmy (rozhodují body, skóre, vstřelené branky). V semifinále pak opět nasazení nejlepší postupující proti nejhoršímu a 2 nejlepší postupující pro 3 nejlepšímu postupujícímu. Turnaj je zakončený finálem a zápasem o 3. místo

Bodování: v základní skupině se za vítězství počítají 3 body, za remízu 1 bod. V zápasech play-off se v případě remízy pojedou 3 nájezdy na každé straně. Nerozhodne-li se, pak pojede střídavě vždy jeden a jeden hráč z každého týmu. Do statistiky se započítává rozhodující nájezd.

O umístění v základních skupinách rozhoduje: počet bodů, skóre (vzájemná utkání, brankový rozdíl ze součtu vstřelených a obdržených branek ze všech zápasů - vyšší číslo vyhrává), vyšší počet vstřelených branek, los

Protesty a sporné situace: budou řešeni dohodou mezi rozhodčími, kapitány hrajících týmů a pořadateli turnaje.

Ceny: pohár za 1. – 3. místo, medaile; vítěz kanadského bodování, nejlepší střelec, nejlepší brankář

Šatny: společné pro 2 mužstva, rozdělení bude upřesněno na místě

Občerstvení: v Bowling baru v prostorách sportovní haly v Předměřicích